Zapraszamy do współpracy z firmą SYNEXUS - członkiem wspierającym PFSz, 

międzynarodowym liderem badań klinicznych 

Kontakt: Dr. Łukasz Więch

lukasz.wiech@synexus.com

tel. 665 847 815Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że decyzją Zarządu Polskiej Federacji Szpitali z dnia 10 listopada 2016 roku, Synexus Polska Sp. z o.o. zostaje członkiem wspierającym Federacji.

 

Synexus to międzynarodowa sieć przychodni, specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych oraz programów profilaktycznych. Pacjenci chorzy przewlekle w ramach akcji badań kontrolnych mogą skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji, a także po spełnieniu odpowiednich kryteriów i wyrażeniu zgody, mogą wziąć udział w prowadzonych u nas programach klinicznych.

 

Pierwsza placówka Synexus powstała w 1992 roku w Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej jesteśmy jedną z największych tego typu siecią placówek na świecie. Pod nazwą Synexus funkcjonuje 40 ośrodków i dodatkowo współpracujemy z 68 placówkami partnerskimi. W Polsce jesteśmy obecni od 2003 roku, a nasze przychodnie zlokalizowane są w sześciu miastach: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

 

Naszą misją jest łączenie działalności leczniczej i profilaktycznej z uczestnictwem w nieustannym rozwoju medycyny. Priorytetem naszych przychodni jest bezpieczeństwo, zdrowie oraz dobre samopoczucie wszystkich pacjentów korzystających z naszych usług.

 

Współpracujemy zarówno z lekarzami POZ, jak i lekarzami specjalistami. Nasi Partnerzy mają szansę uczestniczyć w procesie rozwoju medycyny, mają swój realny wkład w poszukiwanie nowych leków i terapii, które w przyszłości mogą ratować zdrowie i życie. Wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia badań klinicznych, wysoko wyspecjalizowany personel, nowoczesny sprzęt oraz ściśle określone procedury pozwalają nam na prowadzenie badań w wielu dziedzinach terapeutycznych, m.in:

- kardiologia

- diabetologia

- dermatologia

- alergologia i pulmonologia

- reumatologia

- neurologia

 

Obecnie prowadzimy rozmowy z jednostkami szpitalnymi i poszukujemy zainteresowanych Partnerów, którym Synexus może zaoferować długoterminową współpracę oraz organizację jednostki badań klinicznych we wskazaniach wymagających hospitalizacji pacjentów. Jako światowy lider badań klinicznych oraz partner Polskiej Federacji Szpitali mamy możliwość wspólnie przyczyniać się do rozwoju nowych terapii i leków. Współpraca z ośrodkiem badawczym, jakim jest Synexus, daje również szansę na zdobycie nowych doświadczeń oraz pozyskanie dodatkowej wiedzy z prestiżowej dziedziny badań klinicznych.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą lub uzyskaniem dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

 

Z poważaniem,
Łukasz Więch
Partnership Manager
Telefon: 665 847 815
E-mail: 
lukasz.wiech@synexus.com